Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06 - 05 - 2016, 15:26   #1 (permalink)
Squad Konuyu Baslatan
Kullanıcıların profil bilgileri ziyaretçilere kapalı
Ahmet Batman Sözleri

*İnsan bazen ne olursa olsun özler çünkü özlemek insani bir ihtiyaçtır.Özlediğin kişi özlemeyi hak etmiyor olabilir.Zaten kimse hak edenleri özlemez.

*Çocuk kalsak hep aşık oluruz çünkü o dönemlerde kalbimiz aklımızı önemsemez...

*Bir fotoğraf karesinde unutulmalıydık.İşte o zaman hep mutlu kalırdık...

*Eski sevgiliyi çok özleyip içinden mesaj atma isteği geldiğinde otomatik olarak devreye giren fren sistemine " gurur " denir

*Ya sevgilisi varsa diye düşündündüğümüz olmuştur.Kaç adım geri attık bu yüzden . Kaç adım içimizde kaldı.

*Eğer bir gün düşersem, bir tekme de sen vurma ayağın acır, kıyamam..

*Bazıları verdiğin değeri anlamaz hepsi bu.Kaybetmek en çok onların hakkı işte.

*Vapur denize, martılar gökyüzüne, güneş gülüşüne... Ve sen en çok benim yanıma yakışırsın..

*Etrafınızda kimse yoksa yalnız olduğunuzu hissedebilirsiniz ama etrafınızda çok alıştığınız biri yoksa eğer, bunun adı yalnızlık değil, onsuzluk oluyor.

*Adamlık, bir kadını bir ömür sevmekten geçer. Kadınlık da kendini bir ömür sevecek adamın değerini bilmektir. Kimin için yaratıldığını bilmiyorsun elbette ama bu hikâyenin başrolü sensin. Aşkı senin, acısı senin. Kimse içinde kopan fırtınaları anlamaz, anlamak zorunda da değil zaten. İnsanlar hep konuşur çünkü hayat senin, tasası onlarındır.

*Biz aynı gökyüzüne aidiz.
Ne kadar uzağa gidebilirsin ki!
İster kapı komşum,ister dünyanın bir ucunda ol.
Bu kalbe girdin ya bir kere,artık nerede istersen orada ol.

*- Benim korkak kalbim size aşık oldu...
- Kutu kutu pense oynamıyoruz küçük bey, aşkı çocuk oyunu mu sandınız siz?
- Aşkın bir oyun olmadığını öğrenecek kadar büyüdüm ama şayet aşk bir çocuk oyunu olsaydı ve o oyunun adı da kutu kutu pense olsaydı tüm dünya size arkasını dönse bile ben size arkamı dönmezdim küçük hanım...- Böyle konuşursan kitlenirim ben ama...
- Eğer kitlendiğiniz yer kalbim olacaksa bundan memnuniyet duyarım.
- Susuyorum.
- Ben de size...

*Sen filleri boşuna sevmiyorsun güzel kadın. Sen kalbinin kırılmasından korkuyorsun da haberin yok.

*Kedileri seven kadınlar yalnızlıktan korkarmış, köpekleri ise aslında kendilerini güvende hissetmek istediklerinden severlermiş...

*Ben kendimi seninle tanıdım, ne kadar çok sevebileceğimi sen öğrettin bana. Çok şey öğrettin aslında... Kimsenin sana benim kadar güzel bakamayacağını biliyorum mesela... Bildiğim birkaç şey daha var. Adını biliyorum, kokunu biliyorum, gülüşündeki çocuğu ve gözlerini kaçırışını biliyorum. Başka da bir şey bilmiyorum, bilmeyi de istemem zaten...

*Zamana bırakmamalı aşkı çünkü zamandır aşkın en büyük düşmanı... Beni zamana bırakma, bu korkak kalbim sana emanet lütfen onu kırma.

*Tarifi mümkün değildir bazı şeylerin, yaşamalı insan, korkak kalbine inat yaşamalı...