Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04 - 05 - 2016, 10:30   #1 (permalink)
Squad Konuyu Baslatan
Kullanıcıların profil bilgileri ziyaretçilere kapalı
Ernesto Che Guevara Sözleri

*Ben Ernesto'ydum sadece Ernesto, sizde sadece birşey olarak var olursunuz. Che olmayı kendim istedim, sizde inanırsanız olursunuz, inanırsanız.

*Arkamdan konuşmaya devam et. "Çünkü karşıma çıkacak kadar büyük değilsin" .

*Belki hiç birşey yolunda gitmedi Ama hiçbir şey de beni yolumdan etmedi!"

*Hayatta öyle seçimler yap ki; Kazandığın şeyler, kaybettiklerine değsin..

*Eğer birgün beni başım eğik görürsen, Bil ki başım; yere düşmüş birini kaldırmak için eğilmiştir...

*Peşinden gidecek cesaretin varsa, bütün hayaller gerçek olabilir!

*Bana güç veren zaferlerim değil,yaşamdaki yenilgilerimdir.

*Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun.

*Saklayacak bir şeyin yoksa, korkacak bir şeyin de yok demektir.

*Ne kadar farklı olursa olsun; sana ait olmayana tenezzül etme, Ve ne kadar basit olursa olsun senin olandan asla vazgeçme.

*İnsanda en büyük hata: Karşıdaki insana gereğinden fazla değer vermek değil, Kendine hak ettiğinden daha az değer vermektir.

*Kaybetmekten korkma; birşeyi kazanman için bazı şeyleri kaybetmelisin. Ve unutma; Kaybettiğinde değil, vazgeçtiğinde yenilirsin.

*Aslanlarn Sessiz Kaldığı Yerlerde, Kuşlar Kartallar Volta Atar; Ama Bilmezler ki Aslan O Sesszliği Bozarsa, Kıyamet Kopar.

*Birşeyi yapmak için, onu çok sevmelisiniz. Birşeyi sevmek için, ona delicesine inanmalısınız.

*İyilik yapmaya devam et.. Karşındaki o iyiliğe layık olmasa bile, sen o iyiliğe layıksın .

*Kaybettiğin tek savaş, uğrunda savaşmaktan vazgeçtiğindir.