ForumAilem.Com - Paylasimin Yeni Adresi
  Reklam ver.!

 


Etiketlenen üyelerin listesi

Yeni Konu aç Cevapla
LinkBack Seçenekler Arama
Okunmamış 24-02-2019   #1 (permalink)
Çevrimdışı
Kullanıcıların profil bilgileri ziyaretçilere kapalı
25 Şubat-3 Mart haftalık burç yorumları


25 Şubat-3 Mart haftalık burç yorumları elmaelma.com'da. Hande Kazanova'nın 25 Şubat haftası burç yorumlarına göre hangi burcu bu hafta neler bekliyor?25 Şubat-3 Mart haftalık burç yorumları elmaelma.com'da. Bu hafta hangi burcu ne bekliyor, bu hafta burçlar için aşk, para,kariyer alanında neler getirecek? Hande Kazanova'nın anlatımıyla 25 Şubat-3 Mart haftalık burç yorumlarının detaylarını haberimizden okuyabilirsiniz. 25 Şubat-3 Mart haftası Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu aşk, para, kariyer, iş yorumları ve 25 Şubat haftası burçlar için önemli olan günlerin detaylarını mutlaka okuyun deriz. Zira bu hafta 1 Mart cuma günü önemli. Haftalık burç yorumlarına göre 1 Mart cuma günü Venüs Kova burcuna geçiyor. Cuma günü gerçekleşecek olan Venüs'ün hareketi burçları nasıl etkileyecek? Hande Kazanova'nın 25 Şubat-3 Mart haftalık burç yorumları yanıtları veriyor... İşte bu hafta burçları bekleyenler...


13 1KOÇ BURU: Haftanız parasal işlerinizle başlıyor sevgili Koç’lar. Bankayla halledilmesi gereken işleriniz varsa bu hafta başında bu işlerinizin peşine düşebilirsiniz. Ortak parasal konular bu hafta pazartesi günü önem kazanacak. Sonrasında ise kendinizi geliştireceğiniz alanlara yöneleceksiniz. Salı ve çarşamba günleri gezmek, dolaşmak ve diğer insanlarla bir arada olmak önem kazanacak. Perşembe günü önemli olacak. Maddi konularda harekete geçmeniz gereken bir takım adımlarınız varsa perşembe günü bu adımlarınızda istediğiniz sonuçları kolaylıkla yaratabileceksiniz. 1 Mart günü Venüs, Kova Burcu’na geçecek. Sosyal çevre ilişkilerinizin daha fazla önem kazanacağı bir döngüye merhaba diyeceksiniz. Değişik insanlarla bir araya geleceğiniz, yeni insanlarla tanışacağınız, onlardan alacağınız bir takım fikirleri hayatınıza geçireceğiniz, işten elde edeceğiniz gelirlerin üzerine düşeceğiniz, diğer taraftan arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızı kuvvetlendirebileceğiniz ve geleceğinizi ilgilendirecek işlerinizde de kendinizi ön plana çıkartacağınız bir döngü içerisine gireceksiniz. Venüs’ün Uranüs’ten aldığı bir etkileşim devrede olacak. İkili ilişkilerde ve özel hayatınızı ilgilendirecek durumlarda, önemli ilişkilerde biraz çekişme ve mücadelelere açık bir dönem olabilir. Kendi haklılığınızda çok fazla emin olmamaya özen göstermelisiniz. Karşı tarafı yapacaklarınız konusunda çok fazla zorlamamalısınız. Hafta sonu sosyal çevrelerde daha çok bulunarak, arkadaşlarınızla beraber güzel planlar içerisine girerek değerlendireceksiniz.


13 2BOĞA BURCU: Bu hafta ikili ilişkileriniz ve özel hayatınızın detayları daha fazla hayatınızı kurcalayacak. Sevdiğiniz insandan onay alma, başka insanlarla bir şeyler yapma, diğer insanlarla beraber hareket etme dürtünüzün yüksek olacağı haftalardan bir tanesi olacak. Şartlar elinizde olmayacak sevgili Boğa ve yükselen Boğa’lar. Diğer insanlarla yapacağınız iş birliklerine açık görünüyorsunuz. Salı ve çarşamba günleri parasal konularda toparlamanız gereken durumlar varsa önemli iş görüşmelerinizi bu güne denk getirebilirsiniz. Bu alanda şanslı olduğunuz yıllardan bir tanesi olacak. Durum ve olayları toparlayacak, bir yerde kalmış paranız varsa bu paranızı almak üzere harekete geçeceksiniz. Perşembe günü etkili bir gün olacak. Sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla atacağınız adımlar geleceğe yönelik güzel ve olumlu sonuçları getirebilir. Hayatın sizi harekete geçirdiğini görebilirsiniz. Sevdiğiniz arkadaşlarınızla beraber yapacağınız işlerinizde gücünüzü etkin bir şekilde ortaya koyacaksınız. Cuma günü Venüs, Kova Burcu’na geçecek. Kendinizi iş ve kariyer alanında göstereceğiniz bir döngüye merhaba diyeceksiniz. Yaklaşık üst hafta boyunca üstlerinizle ve patronlarınızla olan bağlantılarınızı kuvvetlendirmek anlamında şanslı bir dönem olacak. Göz önünde bulunduğunuz yerlerde doğru ilişkiler sayesinde güzel sonuçlar elde etmeyi başaracaksınız. Anne ve anne tarafınızın konu ve olayları, eğer evliyseniz partnerinizin ailesiyle ilgili konu ve olaylarda güzel ilişkiler devrede olacak. Cuma günü anlık sıkılganlıklarınızla ilişkilerinizi çok fazla yormamaya özen göstermelisiniz. Hafta sonu evde oturmak istemeyecek, kendinizi dış ortamlara atacaksınız.

13 3İKİZLER BURCU: Haftanız yapılması gereken günlük işlerinizle başlıyor sevgili İkizler. Ajandanız yoğun olabilir. Bu pazartesi daha çok tamamlanması gereken günlük işlerinizin üzerine düşeceksiniz. Bu pazartesi itibariyle yanında çalıştığınız yanınızda çalıştırdığınız insanlarla olan bağlantılarınız önemli olacak. Salı ve çarşamba günü özel hayatınızın detaylarına daha fazla özen gösterebilirsiniz. Yine beraber çalıştığınız insanlar varsa onlarla beraber hareket etmek önem kazanacak. Diğer insanlardan alacağınız destekler ve geri dönüşler kararsızlıklarınızı daha kolay aşmanıza neden olabilir. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla beraber yapacağınız planlar çarşamba günü daha etkin bir şekilde hayatınızda yer edecek. Perşembe günü güzel olacak çünkü kariyer alanlarınızda hızlı hareket etmek, kafanızdaki planları harekete geçirmek istediğiniz konularda hayat size yol gösterecek. Çabuk harekete geçeceksiniz, kanalize olacaksınız ve hırslı yönlerinizle hareket edeceksiniz ama bu hırs yapıcı bir hırs olacak aynı zamanda iş hayatınızda yapılması gerekenlerin daha hızlı bir şekilde hayata geçmesini sağlayacak. Cuma günü Venüs, Kova Burcu’na geçecek. Seyahatleriniz hızlanabilir. Değişik ortamlarda bulunmaktan mutluluk duyabilirsiniz. Eğitim ile ilgili konularda güzel ilişkilerinizin devreye girmesi, iş alanlarınızda doğru bağlantıların kurulması hayatınızı keyiflendirebilir. Önemli iş konuşmaları ve görüşmeleri yapabilirsiniz. Hayatı yüksek noktalarda farketmek ve hayatınızın daha da gelişmesi için elinizden geleni yapmak bu dönemde önemli olacak. Cuma günü özellikle arkadaş çevrenizdeki bazı değişimlerin ya da bu alandaki bir takım zorlanmaların ve ani olayların hayata bakış açınızı çok fazla olumsuz etkilemesine izin vermemeli, sıkılganlıklarınızla toplum içersinde baş etmeli ve buna göre ilişkilerinizi bozmamaya özen göstermelisiniz.

13 4YENGEÇ BURCU: Bu hafta keyifli çünkü hem hobilerinize hem özel hayatınıza odaklanarak haftanıza giriş yapacaksınız. Aşk hayatınız ön planda olacak. Hem eğlence hayatınız hem çocuğunuz için yapacağınız harcamalar ve parasal konular bu pazartesi daha fazla gündeminizde olacak sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç’ler. Haftanın salı ve çarşamba günleri günlük hayatın ritmine daha hızlı bir şekilde ayak uydurmak isteyeceksiniz. İşinizle ilgili konularda hızlı ve daha aktif bir kaç gün sizi bekliyor olacak, işle ilgili konularda atmanız gereken adımlar doğrultusunda hayat sizi destekleyecek. Perşembe günü dış ortamlarda sosyal çevrenizden alacağınız güzel etkileşimlerle geleceğinize yönelik önemli işlerinizi harekete geçireceksiniz. Hırslı, aynı zamanda planlı, yapılması gereken konular açısından istekli bir yönünüzle hareket edeceksiniz. Cuma günü Venüs, Kova Burcu’na geçecek yani ortak para alanlarınızda önemli bir dönem başlayacak. Bu alanlarda hızlı gelişmeler ancak diğer taraftan kalıcı ve sağlam ilişkiler kurmaya da meyilli olacaksınız. Borç alıp vermek anlamında şanslı bir dönem olacak. Diğer taraftan parasal konularda zorlandığınız bir takım etkileşimler varsa bu etkileri de bertaraf edecek güzel açılımlar söz konusu olacak. Uranüs’ten alınan sert ve dik açılarla beraber kariyer hayatınızda uzun zamandır uğraştığınız ve parasal konularda halletmeye çalıştığınız bir mevzu cuma günü sizi çabuk sinirlendirebilir. Bu mevzudan kaynaklı olarak ilişkilerinizde bir takım bozulmalara açık olabilirsiniz. Hafta sonu parasal konular hayatınızda daha fazla yer edecek. Harcamalarınıza yönelik adımlar hafta sonunda devrede olacak.

13 5ASLAN BURCU: Ailevi konular ve bu alanda yapılması gerekenlerle haftanız başlıyor sevgili Aslan ve yükseleni Aslan olanlar. İşinizi evinizden idare etme ya da işinizdeki o hareketliliği evinizde biraz rahatlayarak üzerinizden atmak gibi etkileriniz bu pazartesi önem kazanacak. Salı ve çarşamba günleri hayata daha fazla keyif ve mutlulukla baktığınız günler olacak. Özelikle çocuğunuz varsa onun işi ya da okulu ile ilgili konular hızlanabilir. Hobiler ve sportif faaliyetlere hayatınızda daha fazla yer verebilirsiniz. Sinema ve tiyatro gibi etkinliklere zaman ayırabilirsiniz. Bu haftanın en etkin günlerinden bir tanesi perşembe günü olacak. Kariyeriniz adına, adım atıp atmamayı düşündüğünüz noktalarda hayat sizi destekleyecek. Perşembe günü hızlı hareket etmenizi sağlayacak. Parasal olarak da bir takım girişimlerinizin sonucunu bu perşembe rahatlıkla sağlayacaksınız. Cuma günü 1 Mart’a merhaba derken Venüs, Kova Burcu’na geçecek, ikili ilişkiler ve özel hayat alanınızda doğru ilişkilerle yolunuzda ilerleyeceksiniz sevgili Aslan’lar. Sevdiğiniz insanla hayatı paylaşmak, ilişkinizde bireyselliğinizi ortaya koymak, arkadaşlığınızı daha da geliştirmek söz konusu olabilir. Bu dönemde taşınmayla ilgili konularda destekleneceksiniz. Aynı zamanda ikili ilişkiler, yeni bir ilişkiye başlama, ortaklaşa atılacak adımlarda da hayatın sizi çeşitli ilişkilerle ve güzelliklerle desteklediğini göreceksiniz. Cuma günü biraz dikkatli olmakta fayda olacak. Dış ortamlarda değişik yerlerde sıkılganlıklara açık olabilir, ilişkilerinizdeki sorunları hayatınıza taşıyabilirsiniz. Hafta sonu ise her türlü konu ve olayı toparlamak daha kolay görünüyor.


13 6

BAŞAK BURCU: İletişimsel işleriniz, yakın çevre ile olan bağlantılarınız ve telefon trafiğinizle hızlı bir hafta olacak sevgili Başak ve yükselen Başak’lar. Bu hafta başında yakın çevrenizle yapacağınız plan ve programları hayata geçirebilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri daha fazla aile hayatınıza yöneceksiniz. Aile büyüklerinizle yapacağınız bir takım konuşmalar ya da aileniz ve yuvanız için yapmanız gereken işleriniz salı ve çarşamba gündeminizde yoğun olabilir. Perşembe günü ikili ilişkiler ve özel hayatınızda güzel açılımlar söz konusu olacak. Sevdiğiniz insanla bir takım kararları, evliliğiniz ya da ortakla atacağınız birtakım planlarınızda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Kafanızda hayal ettiğiniz bir seyahat ilgili bir konuda partnerinizden destek almak ve onunla beraber hareket etmek perşembe gününüzü daha görünür ve anlamlı kılacak. Cuma günü Mart ayına giriş yaparken Venüs, Kova Burcu’na geçecek ve yapacağınız her türlü işi, hizmeti seveceğiniz bir döngüye merhaba diyorsunuz sevgili Başak’lar. Çalışmaktan mutluluk duyacaksınız. Beraber çalıştığınız insanlarla ilişkilerinizi kuvvetlendireceksiniz. Yanınızda çalışan insanlar varsa bu dönemde eleman alımına ya da onlarla ilgili önemli kararlar almaya meyilli olacaksınız. Bu dönemde sağlığınızla ilgili gözle görülür gelişmeler karşınıza gelebilir. Tatlı ve zengin yiyecekler yemekten kaynaklı olarak kilo almaya da meyilli olabilirsiniz. Sporunuzu ihmal etmeyip, yürüyüşlerinizi yapar ya da beslenme şeklinize biraz sınırlama getirebilirsiniz. Hafta sonuna geldiğimizde parasal konular ve bağlantılar sizi biraz zorlayabilir. Para iniş ve çıkışlarınız üzerinizde stresler yaşamanıza neden olabilir. Bu durum cuma günü ilişkilerinize yansıyabilir. Hafta sonu gündelik hayatınızda daha hızlı gelişmeler altında olacak ve işlerinizi çabucak toparlamanın yolunu bulacaksınız.


13 7

TERAZİ BURCU: Bu hafta parasal konular önemli olacak sevgili Terazi ve yükselen Terazi’ler. Pazartesi günü maddi konular sizi sıkıştırabilir. Parayla ilgili bir işiniz devrede olabilir. Kafanız ödemelerinizde ya da parayla ilgili bir mevzuya takılı olabilir. Salı ve çarşamba günü iletişimsel ağınızı daha fazla harekete geçireceksiniz. Yakın çevrenizle beraber yapacağınız kısa vadeli planlara odaklanabilir, akrabalarınız ve kardeşlerinizle bir araya gelebilir, onların duygusal ihtiyaçlarına cevap verebilirsiniz. Aynı zamanda eğitim alanında da güzel gelişmeler salı ve çarşamba günü hayatınızda daha fazla yer edecek. Perşembe günü önemli olacak. Bu haftanın en iş bitirici günü olarak karşımıza çıkacak. Yapılması gereken gündelik işlerinizde hayatın sizi çok hızlandırdığını görebilir ve aynı zamanda işlerinizi çabucak toparlamanın yolunu bulabilirsiniz. Hem bir yandan işlerinizi yapacaksınız hem de maddi olarak karşılığını alacaksınız. Cuma günü Venüs, Kova Burcu’na geçmesiyle beraber ailevi konuları kenara bırakmaya başlayacaksınız. Bu alanda önemli testlere tabi tutuldunuz ve bu ay sizi biraz yormuş ve zorlamış olabilir. Hemen ay başı itibariyle aşkı, keyfi ve mutluluğu yakalayacağınız, kendi istek ve beklentilerinize odaklanacağınız, aynı zamanda çocuğunuz varsa onunla beraber hareket etmekten mutluluk duyacağınız bir döngüye merhaba diyeceksiniz. Eğer kalbiniz boşsa bu dönem hayatınıza bir insanın girme olasılığı çok yüksek görünüyor sevgili Terazi’ler. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda, aile ilişkilerinizde sinirli, agresif ve gergin olmamaya, koparıcı etkiler karşısında biraz daha sakin durmaya özen göstermelisiniz. Hafta sonu her anlamda keyifli geçecek ve sizi destekleyecek.
13 8AKREP BURCU: Bu hafta kendi istek ve beklentilerinizi ön planda tutmayı düşünebilirsiniz sevgili Akrep ve yükselen Akrep’ler. Ay sizin burcunuzda hareket edecek yani gün içinde alacağınız haberler duygusal iniş ve çıkışları karşınıza getirebilir. Yine de bu pazartesi başınıza buyruk davranabilir, kendi isteklerinizi ön planda tutabilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri daha çok maddi konulara ve hayatın zevkli yönlerine odaklanmak isteyeceksiniz ve bu konularda açılımlar ya da bu alandaki işler daha fazla karşınıza gelebilir. Bu haftanın en etkili günlerinden bir tanesi perşembe günü olacak. Özel hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde yapılması gereken konular sizi harekete geçirecek. Kafanızda planladığınız ve harekete geçmek istediğiniz her türlü konuyu perşembe günü gönül rahatlığıyla halledebilirsiniz. Sevdiğiniz insana verdiğiniz bir sözle alakalı ya da çocuğunuz için yapılması gereken bir iş olabilir. Ne olursa olsun perşembe günü hayatınızı rahatlıkla organize edeceğiniz ve destek alacağınız günlerden bir tanesi olacak. Cuma günü Venüs, Kova Burcu’na geçecek. Ev ve aile alanlarınızda önemli bir döngüyü başlatacak. Mart ayına ev ve ailenize daha fazla ilgi göstererek giriş yapacaksınız. Evinizde önemli değişimler, dekorasyon, tadilat ve tamirat gibi işleriniz varsa bu alan önem kazanacak. Diğer taraftan taşınmayla ilgili işlerde de doğru ve sağlam ilerleme gibi etkileri de olacak. Cuma günü yakın çevre bağlantılarınıza dikkat etmelisiniz. Sabırsızlığınız ve çabuk tepki vermeniz çevrenizdeki insanları üzebilir. Tepkisel davranışlarınızla sevdiklerinizi çok fazla hırpalamamaya özen göstermelisiniz. Hafta sonu ise ailevi konular gündeminizde daha fazla yer edecek.
13 9YAY BURCU: Haftaya biraz isteksiz başlayacaksınız sevgili Yay ve yükseleni Yay olanlar. Önemli işlere kanalize olmak kolay olmayabilir. Geri planda yürüttüğünüz, kendinizi izole ettiğiniz noktalarda daha rahat edeceksiniz. Toplum içerisinde kalabalık ortamlar bu pazartesi size göre olmayacak. Salı ve çarşamba günleri ise tam tersi bir etki devrede olacak. Ay sizin burcunuza geçecek ve sizi hareketlendirecek. Güzel enerjiler, diğer insanlardan alacağınız ilginç haberler gün içerisinde duygu iniş çıkışlarınızı yüksek kılacak ancak diğer taraftan kendinizi şanslı, mutlu ve iyimser hissedeceksiniz. Önemli girişimleriniz varsa bunları salı ve çarşamba günleri yapmanızda fayda var. Perşembe günü ev ve aile alanlarınızda yapılması gereken, kafanızda uzun zamandır planladığınız ama bir türlü harekete geçemediğiniz noktalarda hayat sizi harekete geçirecek. Aileniz ve yuvanız için bir şeyler yapmaktan mutluluk duyacaksınız. Babanın ve babanın kardeşleriyle olan ilişkilerde bu hafta önemli adımlar atılabilir. Cuma günü Venüs, Kova Burcu’na geçecek. Venüs, iletişim ayağınızı hızlandıracak. Yakın çevrenizde iletişim halinde olduğunuz insanlarla olan bağlantılarınızın kuvvetleneceği bir dönem olacak. Eğitim almaktan, öğrenmekten, yazmaktan ve iletişim halinde olmaktan büyük mutluluk duyabilirsiniz. Bu dönem içerisinde yakın çevrenizde size yakın olan, sevdiğiniz insanlar açık görüşlü olmanızdan etkilenebilirler. Yeni işler, yeni anlaşmalar yine bu dönemde karşınıza gelebilir sevgili Yay’lar. Hayat bu kadar hızlı akarken, özel hayatınız ve çocuklarınızla olan bağlantılarınıza dikkat etmeniz gerekecek. Sıkılganlıklarınızla karşı tarafı çok fazla hırpalamamalısınız. Cumartesi günü parasal konular daha fazla ön planda olurken, pazar günü ise iletişim ağınızı yüksek tutacak ve sevdiklerinizle beraber kısa vadeli programlar yapıp pazar gününüzü etkin bir şekilde geçirmek isteyeceksiniz.13 10OĞLAK BURCU: Bu hafta sosyal çevre bağlantılarınız kuvvetli sevgili Oğlak’lar. İletişim ağınız hızlı ve arkadaşlarınızla beraber girişeceğiniz işler sizin için önemli olacak. Diğer taraftan hızlı başlayan haftanız salı ve çarşamba günü birazcık daha geri planda durmanıza neden olacak. Salı ve çarşamba günü çok büyük girişimleriniz varsa eğer yapmamaya özen göstermelisiniz. Kendi halinizde olmak, plan yapmak ve gözden geçirmek anlamında şanslı bir döngü olacak. Perşembe günü önemli çünkü bu gün iletişimsel işlerinizde gelişmeler karşınıza gelebilir. Harekete geçmek istediğiniz noktalarda hayatın sizi desteklediğini görebilirsiniz. Karşınıza güzel teklifler gelebilir ya da uzun zamandır kafanızda harekete geçmek anlamında bir takım adımlarınız varsa perşembe günü bu anlamda sizi destekliyor olacak. Cuma günü Venüs, Kova Burcu’na geçecek ve sizin maddi konular alanınıza girecek. Yaklaşık üç hafta boyunca parasal konularda güzel sonuçlar almaya yatkın olacaksınız. Önemli girişimleri başlattınız ve ocak ayında Tutulmalar vardı. Şubat ayında büyük uğraşlar verdiniz. Bu mücadele ve uğraşıların sonuçlarını alacağınız bir dönem içerisindesiniz sevgili Oğlak’lar. Bu yüzden parasal konularda güzel gelişmeler yüzünüzü güldürecek. Cuma günü maddi konularda özellikle ev ve aile alanlarındaki ilişkilerde sıkılganlıklarınız yüksek olabilir. Sevdiğiniz insanları üzmemelisiniz. Hafta sonuna da bu etkilerle gireceksiniz. Bu hafta sonu daha fazla parasal konularla bağlantılı olacaksınız. Çok fazla para hesabı yaparak kendinizi boğmamalısınız. Kafanızı biraz rahatlatmaya özen gösterin.
13 11KOVA BURCU: Kariyer ve işle ilgili konularda hızlı giriş yapacağınız ve kafanızdaki planları hayata geçireceğiniz haftalardan bir tanesi olacak sevgili Kova ve yükselen Kova’lar. Pazartesi bu anlamda size göz kırparken, salı ve çarşamba günü sosyal çevrenizdeki insanlardan alacağınız desteklerle yolunuzda ilerleyecek, gelecek programlarınızı hızlandıracaksınız. İşten elde ettiğiniz gelirlerinizde, uzun zamandır toparlayamadığınız ya da zorlandığınız konu ve olayları çözüme ulaştıracak güzel sonuçlar salı ve çarşamba karşınıza gelebilir. Perşembe günü etkili olacak, maddi konularda hızlı gelişmeler, harekete geçmeniz ve ruhunuzu çevik tutmanız gereken noktalarda işinize yarayacak. Ev ve aile hayatınızda, inat ettiğiniz ve biraz pasif direnişte bulunduğunuz konularda artık bu direnişi bir kenara bırakacaksınız ve yapmanız gerekenler için harekete geçeceksiniz. Perşembe günü bu anlamda sizi destekleyecek. Cuma günü Venüs, Kova Burcu’na geçecek. Görüntünüzü yenilemek önem kazanacak. Hayata daha keyifli yaklaşabilirsiniz. Kendinizi hayatı önemseyeceğiniz bir döngü içinde bulacaksınız. Popülerliğiniz artacak ama bu bir anlamda para harcamalarınızı yükseltebilir. Mart başında para alanında bir Merkür gerilemesi olacak. Bu etkiyi çok fazla abartmamaya özen göstermelisiniz. Yakın çevre ilişkilerinizde dikkat etmeniz gereken günlerden bir tanesi de cuma günü olacak. Sıkılgan tavırlarınızla yakın çevrenizdeki insanlara çok fazla tepkiler vermeye meyilli olacaksınız. Hafta sonu pazar günü sizi daha fazla destekleyecek. Kişisel istek ve beklentilerinize daha rahat ulaşabilirsiniz.

13 12

BALIK BURCU: Bu hafta yüksek fikirler, düşünceler, planlar, geleceğinizi ilgilendirecek işler hayatınızda ön planda olacak sevgili Balık ve yükselen Balık’lar. Organize olmanız ve iyi plan yapmanız gereken haftalardan bir tanesi olacak. Salı ve çarşamba günleri kariyer ve işle ilgili konular büyük önem kazanacak. Özellikle çarşamba günü kariyerinizde güzel bir şans ya da fırsat kendinizi şanslı, mutlu, iyimser görmenize sebep olacak. Perşembe günü önemli bir gün olacak. Yakın çevrenizle beraber konuştuğunuz ve bir şekilde harekete geçemediğiniz konularda işlerinize hızlı bir giriş yapacaksınız. Durum ve olayları çabuk toparlayacaksınız. Hırslarınızı hayatınıza doğru bir şekilde yönlendirebileceksiniz. Gücünüzü iyi kullanmanız gereken günlerin başında perşembe günü geliyor. Cuma günü Venüs, Kova Burcu’na geçecek. Özel hayatınız ve yakın çevrenizi ilgilendirecek konularda insanlardan uzak kalmak isteyeceğiniz bir döneme merhaba diyeceksiniz. Bu dönemde hayatı anlamlandırmaya çalışmak, sorgulamak, kendi ruhunuza vakit ayırmak önem kazanacak. Diğer taraftan geri planda durduğunuz işleriniz varsa Venüs’ün bu alanınıza girmesi hayal gücünüzü artırabilir ve size bu alanlarda güzel şans ve fırsatlar verebilir. Cuma günü parasal konularda çabuk tepkiler vermemeye özen gösterin. Hafta sonu sosyal çevre konularınız ön planda olacak. Pazar gününü sadece kendinize ve ruhunuza ayırarak dinlenmek isteyeceksiniz.


alıntı
25 Şubat-3 Mart haftalık burç yorumları elmaelma.com'da. Hande Kazanova'nın 25 Şubat haftası burç yorumlarına göre hangi burcu bu hafta neler bekliyor?25 Şubat-3 Mart haftalık burç yorumları elmaelma.com'da. Bu hafta hangi burcu ne bekliyor, bu hafta burçlar için aşk, para,kariyer alanında neler getirecek? Hande Kazanova'nın anlatımıyla 25 Şubat-3 Mart haftalık burç yorumlarının detaylarını haberimizden okuyabilirsiniz. 25 Şubat-3 Mart haftası Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu aşk, para, kariyer, iş yorumları ve 25 Şubat haftası burçlar için önemli olan günlerin detaylarını mutlaka okuyun deriz. Zira bu hafta 1 Mart cuma günü önemli. Haftalık burç yorumlarına göre 1 Mart cuma günü Venüs Kova burcuna geçiyor. Cuma günü gerçekleşecek olan Venüs'ün hareketi burçları nasıl etkileyecek? Hande Kazanova'nın 25 Şubat-3 Mart haftalık burç yorumları yanıtları veriyor... İşte bu hafta burçları bekleyenler...


13 1KOÇ BURU: Haftanız parasal işlerinizle başlıyor sevgili Koç’lar. Bankayla halledilmesi gereken işleriniz varsa bu hafta başında bu işlerinizin peşine düşebilirsiniz. Ortak parasal konular bu hafta pazartesi günü önem kazanacak. Sonrasında ise kendinizi geliştireceğiniz alanlara yöneleceksiniz. Salı ve çarşamba günleri gezmek, dolaşmak ve diğer insanlarla bir arada olmak önem kazanacak. Perşembe günü önemli olacak. Maddi konularda harekete geçmeniz gereken bir takım adımlarınız varsa perşembe günü bu adımlarınızda istediğiniz sonuçları kolaylıkla yaratabileceksiniz. 1 Mart günü Venüs, Kova Burcu’na geçecek. Sosyal çevre ilişkilerinizin daha fazla önem kazanacağı bir döngüye merhaba diyeceksiniz. Değişik insanlarla bir araya geleceğiniz, yeni insanlarla tanışacağınız, onlardan alacağınız bir takım fikirleri hayatınıza geçireceğiniz, işten elde edeceğiniz gelirlerin üzerine düşeceğiniz, diğer taraftan arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızı kuvvetlendirebileceğiniz ve geleceğinizi ilgilendirecek işlerinizde de kendinizi ön plana çıkartacağınız bir döngü içerisine gireceksiniz. Venüs’ün Uranüs’ten aldığı bir etkileşim devrede olacak. İkili ilişkilerde ve özel hayatınızı ilgilendirecek durumlarda, önemli ilişkilerde biraz çekişme ve mücadelelere açık bir dönem olabilir. Kendi haklılığınızda çok fazla emin olmamaya özen göstermelisiniz. Karşı tarafı yapacaklarınız konusunda çok fazla zorlamamalısınız. Hafta sonu sosyal çevrelerde daha çok bulunarak, arkadaşlarınızla beraber güzel planlar içerisine girerek değerlendireceksiniz.


13 2BOĞA BURCU: Bu hafta ikili ilişkileriniz ve özel hayatınızın detayları daha fazla hayatınızı kurcalayacak. Sevdiğiniz insandan onay alma, başka insanlarla bir şeyler yapma, diğer insanlarla beraber hareket etme dürtünüzün yüksek olacağı haftalardan bir tanesi olacak. Şartlar elinizde olmayacak sevgili Boğa ve yükselen Boğa’lar. Diğer insanlarla yapacağınız iş birliklerine açık görünüyorsunuz. Salı ve çarşamba günleri parasal konularda toparlamanız gereken durumlar varsa önemli iş görüşmelerinizi bu güne denk getirebilirsiniz. Bu alanda şanslı olduğunuz yıllardan bir tanesi olacak. Durum ve olayları toparlayacak, bir yerde kalmış paranız varsa bu paranızı almak üzere harekete geçeceksiniz. Perşembe günü etkili bir gün olacak. Sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla atacağınız adımlar geleceğe yönelik güzel ve olumlu sonuçları getirebilir. Hayatın sizi harekete geçirdiğini görebilirsiniz. Sevdiğiniz arkadaşlarınızla beraber yapacağınız işlerinizde gücünüzü etkin bir şekilde ortaya koyacaksınız. Cuma günü Venüs, Kova Burcu’na geçecek. Kendinizi iş ve kariyer alanında göstereceğiniz bir döngüye merhaba diyeceksiniz. Yaklaşık üst hafta boyunca üstlerinizle ve patronlarınızla olan bağlantılarınızı kuvvetlendirmek anlamında şanslı bir dönem olacak. Göz önünde bulunduğunuz yerlerde doğru ilişkiler sayesinde güzel sonuçlar elde etmeyi başaracaksınız. Anne ve anne tarafınızın konu ve olayları, eğer evliyseniz partnerinizin ailesiyle ilgili konu ve olaylarda güzel ilişkiler devrede olacak. Cuma günü anlık sıkılganlıklarınızla ilişkilerinizi çok fazla yormamaya özen göstermelisiniz. Hafta sonu evde oturmak istemeyecek, kendinizi dış ortamlara atacaksınız.

13 3İKİZLER BURCU: Haftanız yapılması gereken günlük işlerinizle başlıyor sevgili İkizler. Ajandanız yoğun olabilir. Bu pazartesi daha çok tamamlanması gereken günlük işlerinizin üzerine düşeceksiniz. Bu pazartesi itibariyle yanında çalıştığınız yanınızda çalıştırdığınız insanlarla olan bağlantılarınız önemli olacak. Salı ve çarşamba günü özel hayatınızın detaylarına daha fazla özen gösterebilirsiniz. Yine beraber çalıştığınız insanlar varsa onlarla beraber hareket etmek önem kazanacak. Diğer insanlardan alacağınız destekler ve geri dönüşler kararsızlıklarınızı daha kolay aşmanıza neden olabilir. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla beraber yapacağınız planlar çarşamba günü daha etkin bir şekilde hayatınızda yer edecek. Perşembe günü güzel olacak çünkü kariyer alanlarınızda hızlı hareket etmek, kafanızdaki planları harekete geçirmek istediğiniz konularda hayat size yol gösterecek. Çabuk harekete geçeceksiniz, kanalize olacaksınız ve hırslı yönlerinizle hareket edeceksiniz ama bu hırs yapıcı bir hırs olacak aynı zamanda iş hayatınızda yapılması gerekenlerin daha hızlı bir şekilde hayata geçmesini sağlayacak. Cuma günü Venüs, Kova Burcu’na geçecek. Seyahatleriniz hızlanabilir. Değişik ortamlarda bulunmaktan mutluluk duyabilirsiniz. Eğitim ile ilgili konularda güzel ilişkilerinizin devreye girmesi, iş alanlarınızda doğru bağlantıların kurulması hayatınızı keyiflendirebilir. Önemli iş konuşmaları ve görüşmeleri yapabilirsiniz. Hayatı yüksek noktalarda farketmek ve hayatınızın daha da gelişmesi için elinizden geleni yapmak bu dönemde önemli olacak. Cuma günü özellikle arkadaş çevrenizdeki bazı değişimlerin ya da bu alandaki bir takım zorlanmaların ve ani olayların hayata bakış açınızı çok fazla olumsuz etkilemesine izin vermemeli, sıkılganlıklarınızla toplum içersinde baş etmeli ve buna göre ilişkilerinizi bozmamaya özen göstermelisiniz.

13 4YENGEÇ BURCU: Bu hafta keyifli çünkü hem hobilerinize hem özel hayatınıza odaklanarak haftanıza giriş yapacaksınız. Aşk hayatınız ön planda olacak. Hem eğlence hayatınız hem çocuğunuz için yapacağınız harcamalar ve parasal konular bu pazartesi daha fazla gündeminizde olacak sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç’ler. Haftanın salı ve çarşamba günleri günlük hayatın ritmine daha hızlı bir şekilde ayak uydurmak isteyeceksiniz. İşinizle ilgili konularda hızlı ve daha aktif bir kaç gün sizi bekliyor olacak, işle ilgili konularda atmanız gereken adımlar doğrultusunda hayat sizi destekleyecek. Perşembe günü dış ortamlarda sosyal çevrenizden alacağınız güzel etkileşimlerle geleceğinize yönelik önemli işlerinizi harekete geçireceksiniz. Hırslı, aynı zamanda planlı, yapılması gereken konular açısından istekli bir yönünüzle hareket edeceksiniz. Cuma günü Venüs, Kova Burcu’na geçecek yani ortak para alanlarınızda önemli bir dönem başlayacak. Bu alanlarda hızlı gelişmeler ancak diğer taraftan kalıcı ve sağlam ilişkiler kurmaya da meyilli olacaksınız. Borç alıp vermek anlamında şanslı bir dönem olacak. Diğer taraftan parasal konularda zorlandığınız bir takım etkileşimler varsa bu etkileri de bertaraf edecek güzel açılımlar söz konusu olacak. Uranüs’ten alınan sert ve dik açılarla beraber kariyer hayatınızda uzun zamandır uğraştığınız ve parasal konularda halletmeye çalıştığınız bir mevzu cuma günü sizi çabuk sinirlendirebilir. Bu mevzudan kaynaklı olarak ilişkilerinizde bir takım bozulmalara açık olabilirsiniz. Hafta sonu parasal konular hayatınızda daha fazla yer edecek. Harcamalarınıza yönelik adımlar hafta sonunda devrede olacak.

13 5ASLAN BURCU: Ailevi konular ve bu alanda yapılması gerekenlerle haftanız başlıyor sevgili Aslan ve yükseleni Aslan olanlar. İşinizi evinizden idare etme ya da işinizdeki o hareketliliği evinizde biraz rahatlayarak üzerinizden atmak gibi etkileriniz bu pazartesi önem kazanacak. Salı ve çarşamba günleri hayata daha fazla keyif ve mutlulukla baktığınız günler olacak. Özelikle çocuğunuz varsa onun işi ya da okulu ile ilgili konular hızlanabilir. Hobiler ve sportif faaliyetlere hayatınızda daha fazla yer verebilirsiniz. Sinema ve tiyatro gibi etkinliklere zaman ayırabilirsiniz. Bu haftanın en etkin günlerinden bir tanesi perşembe günü olacak. Kariyeriniz adına, adım atıp atmamayı düşündüğünüz noktalarda hayat sizi destekleyecek. Perşembe günü hızlı hareket etmenizi sağlayacak. Parasal olarak da bir takım girişimlerinizin sonucunu bu perşembe rahatlıkla sağlayacaksınız. Cuma günü 1 Mart’a merhaba derken Venüs, Kova Burcu’na geçecek, ikili ilişkiler ve özel hayat alanınızda doğru ilişkilerle yolunuzda ilerleyeceksiniz sevgili Aslan’lar. Sevdiğiniz insanla hayatı paylaşmak, ilişkinizde bireyselliğinizi ortaya koymak, arkadaşlığınızı daha da geliştirmek söz konusu olabilir. Bu dönemde taşınmayla ilgili konularda destekleneceksiniz. Aynı zamanda ikili ilişkiler, yeni bir ilişkiye başlama, ortaklaşa atılacak adımlarda da hayatın sizi çeşitli ilişkilerle ve güzelliklerle desteklediğini göreceksiniz. Cuma günü biraz dikkatli olmakta fayda olacak. Dış ortamlarda değişik yerlerde sıkılganlıklara açık olabilir, ilişkilerinizdeki sorunları hayatınıza taşıyabilirsiniz. Hafta sonu ise her türlü konu ve olayı toparlamak daha kolay görünüyor.


13 6

BAŞAK BURCU: İletişimsel işleriniz, yakın çevre ile olan bağlantılarınız ve telefon trafiğinizle hızlı bir hafta olacak sevgili Başak ve yükselen Başak’lar. Bu hafta başında yakın çevrenizle yapacağınız plan ve programları hayata geçirebilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri daha fazla aile hayatınıza yöneceksiniz. Aile büyüklerinizle yapacağınız bir takım konuşmalar ya da aileniz ve yuvanız için yapmanız gereken işleriniz salı ve çarşamba gündeminizde yoğun olabilir. Perşembe günü ikili ilişkiler ve özel hayatınızda güzel açılımlar söz konusu olacak. Sevdiğiniz insanla bir takım kararları, evliliğiniz ya da ortakla atacağınız birtakım planlarınızda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Kafanızda hayal ettiğiniz bir seyahat ilgili bir konuda partnerinizden destek almak ve onunla beraber hareket etmek perşembe gününüzü daha görünür ve anlamlı kılacak. Cuma günü Mart ayına giriş yaparken Venüs, Kova Burcu’na geçecek ve yapacağınız her türlü işi, hizmeti seveceğiniz bir döngüye merhaba diyorsunuz sevgili Başak’lar. Çalışmaktan mutluluk duyacaksınız. Beraber çalıştığınız insanlarla ilişkilerinizi kuvvetlendireceksiniz. Yanınızda çalışan insanlar varsa bu dönemde eleman alımına ya da onlarla ilgili önemli kararlar almaya meyilli olacaksınız. Bu dönemde sağlığınızla ilgili gözle görülür gelişmeler karşınıza gelebilir. Tatlı ve zengin yiyecekler yemekten kaynaklı olarak kilo almaya da meyilli olabilirsiniz. Sporunuzu ihmal etmeyip, yürüyüşlerinizi yapar ya da beslenme şeklinize biraz sınırlama getirebilirsiniz. Hafta sonuna geldiğimizde parasal konular ve bağlantılar sizi biraz zorlayabilir. Para iniş ve çıkışlarınız üzerinizde stresler yaşamanıza neden olabilir. Bu durum cuma günü ilişkilerinize yansıyabilir. Hafta sonu gündelik hayatınızda daha hızlı gelişmeler altında olacak ve işlerinizi çabucak toparlamanın yolunu bulacaksınız.


13 7

TERAZİ BURCU: Bu hafta parasal konular önemli olacak sevgili Terazi ve yükselen Terazi’ler. Pazartesi günü maddi konular sizi sıkıştırabilir. Parayla ilgili bir işiniz devrede olabilir. Kafanız ödemelerinizde ya da parayla ilgili bir mevzuya takılı olabilir. Salı ve çarşamba günü iletişimsel ağınızı daha fazla harekete geçireceksiniz. Yakın çevrenizle beraber yapacağınız kısa vadeli planlara odaklanabilir, akrabalarınız ve kardeşlerinizle bir araya gelebilir, onların duygusal ihtiyaçlarına cevap verebilirsiniz. Aynı zamanda eğitim alanında da güzel gelişmeler salı ve çarşamba günü hayatınızda daha fazla yer edecek. Perşembe günü önemli olacak. Bu haftanın en iş bitirici günü olarak karşımıza çıkacak. Yapılması gereken gündelik işlerinizde hayatın sizi çok hızlandırdığını görebilir ve aynı zamanda işlerinizi çabucak toparlamanın yolunu bulabilirsiniz. Hem bir yandan işlerinizi yapacaksınız hem de maddi olarak karşılığını alacaksınız. Cuma günü Venüs, Kova Burcu’na geçmesiyle beraber ailevi konuları kenara bırakmaya başlayacaksınız. Bu alanda önemli testlere tabi tutuldunuz ve bu ay sizi biraz yormuş ve zorlamış olabilir. Hemen ay başı itibariyle aşkı, keyfi ve mutluluğu yakalayacağınız, kendi istek ve beklentilerinize odaklanacağınız, aynı zamanda çocuğunuz varsa onunla beraber hareket etmekten mutluluk duyacağınız bir döngüye merhaba diyeceksiniz. Eğer kalbiniz boşsa bu dönem hayatınıza bir insanın girme olasılığı çok yüksek görünüyor sevgili Terazi’ler. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda, aile ilişkilerinizde sinirli, agresif ve gergin olmamaya, koparıcı etkiler karşısında biraz daha sakin durmaya özen göstermelisiniz. Hafta sonu her anlamda keyifli geçecek ve sizi destekleyecek.
13 8AKREP BURCU: Bu hafta kendi istek ve beklentilerinizi ön planda tutmayı düşünebilirsiniz sevgili Akrep ve yükselen Akrep’ler. Ay sizin burcunuzda hareket edecek yani gün içinde alacağınız haberler duygusal iniş ve çıkışları karşınıza getirebilir. Yine de bu pazartesi başınıza buyruk davranabilir, kendi isteklerinizi ön planda tutabilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri daha çok maddi konulara ve hayatın zevkli yönlerine odaklanmak isteyeceksiniz ve bu konularda açılımlar ya da bu alandaki işler daha fazla karşınıza gelebilir. Bu haftanın en etkili günlerinden bir tanesi perşembe günü olacak. Özel hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde yapılması gereken konular sizi harekete geçirecek. Kafanızda planladığınız ve harekete geçmek istediğiniz her türlü konuyu perşembe günü gönül rahatlığıyla halledebilirsiniz. Sevdiğiniz insana verdiğiniz bir sözle alakalı ya da çocuğunuz için yapılması gereken bir iş olabilir. Ne olursa olsun perşembe günü hayatınızı rahatlıkla organize edeceğiniz ve destek alacağınız günlerden bir tanesi olacak. Cuma günü Venüs, Kova Burcu’na geçecek. Ev ve aile alanlarınızda önemli bir döngüyü başlatacak. Mart ayına ev ve ailenize daha fazla ilgi göstererek giriş yapacaksınız. Evinizde önemli değişimler, dekorasyon, tadilat ve tamirat gibi işleriniz varsa bu alan önem kazanacak. Diğer taraftan taşınmayla ilgili işlerde de doğru ve sağlam ilerleme gibi etkileri de olacak. Cuma günü yakın çevre bağlantılarınıza dikkat etmelisiniz. Sabırsızlığınız ve çabuk tepki vermeniz çevrenizdeki insanları üzebilir. Tepkisel davranışlarınızla sevdiklerinizi çok fazla hırpalamamaya özen göstermelisiniz. Hafta sonu ise ailevi konular gündeminizde daha fazla yer edecek.
13 9YAY BURCU: Haftaya biraz isteksiz başlayacaksınız sevgili Yay ve yükseleni Yay olanlar. Önemli işlere kanalize olmak kolay olmayabilir. Geri planda yürüttüğünüz, kendinizi izole ettiğiniz noktalarda daha rahat edeceksiniz. Toplum içerisinde kalabalık ortamlar bu pazartesi size göre olmayacak. Salı ve çarşamba günleri ise tam tersi bir etki devrede olacak. Ay sizin burcunuza geçecek ve sizi hareketlendirecek. Güzel enerjiler, diğer insanlardan alacağınız ilginç haberler gün içerisinde duygu iniş çıkışlarınızı yüksek kılacak ancak diğer taraftan kendinizi şanslı, mutlu ve iyimser hissedeceksiniz. Önemli girişimleriniz varsa bunları salı ve çarşamba günleri yapmanızda fayda var. Perşembe günü ev ve aile alanlarınızda yapılması gereken, kafanızda uzun zamandır planladığınız ama bir türlü harekete geçemediğiniz noktalarda hayat sizi harekete geçirecek. Aileniz ve yuvanız için bir şeyler yapmaktan mutluluk duyacaksınız. Babanın ve babanın kardeşleriyle olan ilişkilerde bu hafta önemli adımlar atılabilir. Cuma günü Venüs, Kova Burcu’na geçecek. Venüs, iletişim ayağınızı hızlandıracak. Yakın çevrenizde iletişim halinde olduğunuz insanlarla olan bağlantılarınızın kuvvetleneceği bir dönem olacak. Eğitim almaktan, öğrenmekten, yazmaktan ve iletişim halinde olmaktan büyük mutluluk duyabilirsiniz. Bu dönem içerisinde yakın çevrenizde size yakın olan, sevdiğiniz insanlar açık görüşlü olmanızdan etkilenebilirler. Yeni işler, yeni anlaşmalar yine bu dönemde karşınıza gelebilir sevgili Yay’lar. Hayat bu kadar hızlı akarken, özel hayatınız ve çocuklarınızla olan bağlantılarınıza dikkat etmeniz gerekecek. Sıkılganlıklarınızla karşı tarafı çok fazla hırpalamamalısınız. Cumartesi günü parasal konular daha fazla ön planda olurken, pazar günü ise iletişim ağınızı yüksek tutacak ve sevdiklerinizle beraber kısa vadeli programlar yapıp pazar gününüzü etkin bir şekilde geçirmek isteyeceksiniz.13 10OĞLAK BURCU: Bu hafta sosyal çevre bağlantılarınız kuvvetli sevgili Oğlak’lar. İletişim ağınız hızlı ve arkadaşlarınızla beraber girişeceğiniz işler sizin için önemli olacak. Diğer taraftan hızlı başlayan haftanız salı ve çarşamba günü birazcık daha geri planda durmanıza neden olacak. Salı ve çarşamba günü çok büyük girişimleriniz varsa eğer yapmamaya özen göstermelisiniz. Kendi halinizde olmak, plan yapmak ve gözden geçirmek anlamında şanslı bir döngü olacak. Perşembe günü önemli çünkü bu gün iletişimsel işlerinizde gelişmeler karşınıza gelebilir. Harekete geçmek istediğiniz noktalarda hayatın sizi desteklediğini görebilirsiniz. Karşınıza güzel teklifler gelebilir ya da uzun zamandır kafanızda harekete geçmek anlamında bir takım adımlarınız varsa perşembe günü bu anlamda sizi destekliyor olacak. Cuma günü Venüs, Kova Burcu’na geçecek ve sizin maddi konular alanınıza girecek. Yaklaşık üç hafta boyunca parasal konularda güzel sonuçlar almaya yatkın olacaksınız. Önemli girişimleri başlattınız ve ocak ayında Tutulmalar vardı. Şubat ayında büyük uğraşlar verdiniz. Bu mücadele ve uğraşıların sonuçlarını alacağınız bir dönem içerisindesiniz sevgili Oğlak’lar. Bu yüzden parasal konularda güzel gelişmeler yüzünüzü güldürecek. Cuma günü maddi konularda özellikle ev ve aile alanlarındaki ilişkilerde sıkılganlıklarınız yüksek olabilir. Sevdiğiniz insanları üzmemelisiniz. Hafta sonuna da bu etkilerle gireceksiniz. Bu hafta sonu daha fazla parasal konularla bağlantılı olacaksınız. Çok fazla para hesabı yaparak kendinizi boğmamalısınız. Kafanızı biraz rahatlatmaya özen gösterin.
13 11KOVA BURCU: Kariyer ve işle ilgili konularda hızlı giriş yapacağınız ve kafanızdaki planları hayata geçireceğiniz haftalardan bir tanesi olacak sevgili Kova ve yükselen Kova’lar. Pazartesi bu anlamda size göz kırparken, salı ve çarşamba günü sosyal çevrenizdeki insanlardan alacağınız desteklerle yolunuzda ilerleyecek, gelecek programlarınızı hızlandıracaksınız. İşten elde ettiğiniz gelirlerinizde, uzun zamandır toparlayamadığınız ya da zorlandığınız konu ve olayları çözüme ulaştıracak güzel sonuçlar salı ve çarşamba karşınıza gelebilir. Perşembe günü etkili olacak, maddi konularda hızlı gelişmeler, harekete geçmeniz ve ruhunuzu çevik tutmanız gereken noktalarda işinize yarayacak. Ev ve aile hayatınızda, inat ettiğiniz ve biraz pasif direnişte bulunduğunuz konularda artık bu direnişi bir kenara bırakacaksınız ve yapmanız gerekenler için harekete geçeceksiniz. Perşembe günü bu anlamda sizi destekleyecek. Cuma günü Venüs, Kova Burcu’na geçecek. Görüntünüzü yenilemek önem kazanacak. Hayata daha keyifli yaklaşabilirsiniz. Kendinizi hayatı önemseyeceğiniz bir döngü içinde bulacaksınız. Popülerliğiniz artacak ama bu bir anlamda para harcamalarınızı yükseltebilir. Mart başında para alanında bir Merkür gerilemesi olacak. Bu etkiyi çok fazla abartmamaya özen göstermelisiniz. Yakın çevre ilişkilerinizde dikkat etmeniz gereken günlerden bir tanesi de cuma günü olacak. Sıkılgan tavırlarınızla yakın çevrenizdeki insanlara çok fazla tepkiler vermeye meyilli olacaksınız. Hafta sonu pazar günü sizi daha fazla destekleyecek. Kişisel istek ve beklentilerinize daha rahat ulaşabilirsiniz.

13 12

BALIK BURCU: Bu hafta yüksek fikirler, düşünceler, planlar, geleceğinizi ilgilendirecek işler hayatınızda ön planda olacak sevgili Balık ve yükselen Balık’lar. Organize olmanız ve iyi plan yapmanız gereken haftalardan bir tanesi olacak. Salı ve çarşamba günleri kariyer ve işle ilgili konular büyük önem kazanacak. Özellikle çarşamba günü kariyerinizde güzel bir şans ya da fırsat kendinizi şanslı, mutlu, iyimser görmenize sebep olacak. Perşembe günü önemli bir gün olacak. Yakın çevrenizle beraber konuştuğunuz ve bir şekilde harekete geçemediğiniz konularda işlerinize hızlı bir giriş yapacaksınız. Durum ve olayları çabuk toparlayacaksınız. Hırslarınızı hayatınıza doğru bir şekilde yönlendirebileceksiniz. Gücünüzü iyi kullanmanız gereken günlerin başında perşembe günü geliyor. Cuma günü Venüs, Kova Burcu’na geçecek. Özel hayatınız ve yakın çevrenizi ilgilendirecek konularda insanlardan uzak kalmak isteyeceğiniz bir döneme merhaba diyeceksiniz. Bu dönemde hayatı anlamlandırmaya çalışmak, sorgulamak, kendi ruhunuza vakit ayırmak önem kazanacak. Diğer taraftan geri planda durduğunuz işleriniz varsa Venüs’ün bu alanınıza girmesi hayal gücünüzü artırabilir ve size bu alanlarda güzel şans ve fırsatlar verebilir. Cuma günü parasal konularda çabuk tepkiler vermemeye özen gösterin. Hafta sonu sosyal çevre konularınız ön planda olacak. Pazar gününü sadece kendinize ve ruhunuza ayırarak dinlenmek isteyeceksiniz.


alıntı
  Alıntı ile Cevapla

by Sanem Son Açilan 5 Konu
Son Konular Forum Konu Sahibi Cevaplar Görüntülenme Son Mesaj
Gül masalı Aşk Hikayeleri Sanem  0 375 22-03-2019 17:33
Seni anlatmamı isteselerdi Aşk Hikayeleri Sanem  0 311 22-03-2019 17:33
Binlerce yıldır kullanılıyor! Kokuların bir... Bakım ve Güzellik arifeesra  1 306 22-03-2019 17:31
Dünyanın en seçkin modacılarının çılgına döndüğü... Moda Sanem  0 577 22-03-2019 17:29
Paranız cebinizde kalsın, bu kozmetik ürünlere... Bakım ve Güzellik Sanem  0 275 22-03-2019 17:26


~ REKLAM ALANI ( Sponsor ) ~

Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler Arama

Yetkileriniz
Sizin Yeni Konu Acma Yetkiniz var yok
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık